Luminis
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-426 Kraków
ul. Józefa Montwiłła-Mireckiego 11
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 341 73 09
E-mail: biuro@luminis.pl
Strona www: https://luminis.pl/


Ocena: 0
Luminis nie tylko sprzedaje lampy, ale również oferuje doradztwo dziedzinie doboru oświetlenia. Współpracuje z doświadczonymi projektantami wnętrz, którzy poszukują inspiracji do swoich aranżacji. Luminis.pl oferuje szeroką gamę żyrandoli, lamp i plafonów zarówno do domów, mieszkań, jak i do firm oraz biur i z tego powodu oferuje swoim klientom zróżnicowane ceny.

Luminis oferuje kompletną gamę oświetlenia Azzardo. Te przedmioty są ekskluzywne i dają niepowtarzalne wrażenie. Polska firma nie odbiega w swoich propozycjach produktów od zagranicznych marek. Niezwykły design oświetlenia harmonizuje z każdym pomieszczeniem. Minimalizm, nie tłumiąc innych elementów, podkreśla najważniejszą rolę lampy: stworzenie najlepszego środowiska świetlnego dla konkretnego miejsca.

Luminis oferuje również szereg modeli lamp włoskich. Jest to niezwykły i wyjątkowy wybór dla wymagających klientów. W tej grupie znajduje się oświetlenie do salonów i sypialni. Ten typ lampy doskonale uzupełnia wystrój pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy Twój dom jest w stylu nowoczesnym, czy niekoniecznie współczesnym, ten zestaw daje ciekawe rezultaty.

Lampy do pracy to duże wyzwanie, ale nie z Luminisem. Należy pamiętać, że rodzaj i odcień światła może mieć wpływ na to, jak dobrze koncentrujemy się na pracy. Zbyt ciemne lub zbyt jasne światło może przeszkadzać w uczeniu się lub utrudniać pracę. Wybór odpowiedniego oświetlenia do pomieszczenia, które musi spełniać kilka funkcji jednocześnie, jest szczególnie trudny, a produkty Luminis pozwalają stworzyć przyjazne pomieszczenie biurowe, zarówno w domu jak i w pracy.

Luminis oferuje również lampy do zastosowań sklepowych, które mogą stanowić uzupełnienie obecnych ekspozycji, przyciągając konsumentów. Zostało naukowo udowodnione, że właściwy dobór oświetlenia może mieć znaczący wpływ na sprzedaż, a systemy oświetlenia mogą wpływać na widoczność promocji. Do swojego butiku musisz kupić dwa rodzaje oświetlenia: dające miękkie światło i mocne.
Wyświetleń: 399
Komentarze