Biuro Tłumaczeń TKTranslate
Informacje
Lokalizacja
Podkarpackie
38-400 Krosno
ul. Stanisława Staszica 12/1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 13 49 32 575
Telefon komórkowy: 696 720 814
E-mail: biuro@tktranslate.pl
Strona www: http://www.tktransla...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Biur tłumaczeniowych przybywa, a ich oferty są coraz bardziej atrakcyjne dla klienta. Dobrym przykładem jest oferta naszej firmy TKTRANSLATE. Staramy się tak udoskonalać naszą działalność, by nadążać za oczekiwaniami klientów, które potrzebują tłumaczeń wysokiej jakości.

Doświadczeni tłumacze i ich specjalizacje

Za priorytet stawiamy sobie wysoką jakość, zarówno jeśli chodzi o realizowane tłumaczenia, jak i sposób obsługi klientów. Dlatego podejmujemy współpracę jedynie z doświadczonymi tłumaczami, z których każdy posiada swoją specjalizację tłumaczeniową. Możesz być pewny tego, że Twoim tekstem zajmie się osoba będąca specjalistą w danym języku i w danej tematyce. Jesteśmy w stanie dokonać przekładu tekstów o różnej tematyce – od prawa, medycyny, ekonomii po ubezpieczenia, branżę energetyczną, IT i wiele innych. Realizujemy zlecenia z dziedziny tłumaczeń ustnych oraz pisemnych.

Atrakcyjna oferta cenowa

Nasza strona rozliczeniowa wynosi aż 1800 znaków ze spacjami. Nie płacisz za te fragmenty tekstu, które się powtarzają. Rozliczenia w naszym biurze nie są zaokrąglane do pełnych stron – ostateczna oferta cenowa wynosi dokładnie tyle, ile wartość naszej pracy. Do każdego tłumaczenia dodajemy również korektę ze strony native speakera. To właśnie te zalety sprawiają, że korzystając z oferty naszego biura, zyskujesz gwarancję najlepszej z możliwych cen.

Pełen profesjonalizm w dziedzinie tłumaczeń

Na co dzień korzystamy z profesjonalnych rozwiązań, dzięki którym pracujemy szybciej i lepiej. Wykorzystujemy licencjonowane oprogramowanie przeznaczone dla tłumaczy w postaci narzędzi CAT. Zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów. Każdy tekst przechodzi weryfikację, której dokonuje profesjonalista lub native speaker. Na życzenie naszych klientów możemy również przeprowadzić redakcję danego tekstu. Różnorakie rozszerzenia nie są dla nas problemem – podejmujemy się przekładu plików zapisanych w formatach takich jak xml. xliff, html czy pdf.

Wyświetleń: 367
Komentarze