Good Gifts
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-752 Kraków
Ujastek 5B
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 736 293 292
Strona www: https://goodgifts.eu...


Ocena: 0

Skuteczna reklama może być dźwignią biznesu. Dlatego gadżety reklamowe w różnych formach znacznie ułatwiają nowym przedsiębiorcom pozyskanie nowych klientów i zaistnienie na rynku. Jednym z przodujących dostawców gadżetów ekologicznych gadżetów reklamowych jest sklep internetowy Good Gifts. Firma działa na polskim rynku od wielu lat i wypracowała sobie szerokie grono stałych klientów, których liczba stale rośnie. Oferuje szeroką gamę gadżetów (nie tylko ekologicznych), m.in. odzież z logo, notesy, parasole, torby ekologiczne, artykuły piśmiennicze, piłki, bidony, akcesoria kuchenne, zegarki, opaski sportowe, scyzoryki i kalendarze. W miesiącach letnich prowadzi również sprzedaż produktów takich jak piłki, kółka do pływania, oraz koce piknikowe. W ofercie znajduje się również szeroka gama produktów dla dzieci.

Wszystkie oferowane gadżety wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są niezwykle trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia. Wśród nich znaleźć można wysokiej jakości gadżety ekologiczne wykonane z bambusa, drewna, papieru, juty, bawełny i innych naturalnych materiałów. Dużą popularnością cieszą się akcesoria zrobione z plastiku pochodzącego z recyklingu. Wysokiej jakości tworzywo jest odporne na zniszczenie, dlatego gadżety nie są jednorazowymi przedmiotami, które szybko trafią do kosza.

Z firmą można się skontaktować poprzez wysłanie formularza w sekcji "Kontakt" na stronie internetowej lub dzwoniąc bezpośrednio na numer telefonu podany na stronie.

Asortyment sklepu charakteryzuje się oryginalnością i niepowtarzalnością. Ceny są również bardzo atrakcyjne. Gadżety reklamowe ekologiczne idealnie nadają się na różnego rodzaju imprezy plenerowe, eventy, targi, spotkania biznesowe, kinderbale i dni otwarte dla firm, które szanują środowisko naturalne w swych działaniach. Gadżety są często wykorzystywane również jako nagrody w konkursach.

Wyświetleń: 396
Komentarze