Salvena - Produkcja kontraktowa kosmetyków
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-050 Skawina
ul. Piłsudskiego 3
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 256 10 52
Strona www: https://salvena.pl/


Ocena: 0

Salvena produkuje produkty kosmetyczne i medyczne dla swoich klientów w ramach tak zwanej produkcji kontraktowej. Zespół profesjonalistów zgromadzonych w zakładzie w Skawinie koło Krakowa dba o recepturę, produkcję, etykietowanie, pakowanie i przechowywanie produktów, a także o kompleksową dokumentację i licencje wymagane do wprowadzenia produktów na rynek. Oczywiście zadania te realizowane są po omówieniu z klientem zakresu prac i oczekiwań. Gotowe produkty mogą być sprzedawane z zyskiem dla klienta. Własna linia kosmetyków to również świetny sposób na reklamę i zachęcenie klientów do zakupu innych produktów.

Kto może być klientem Salveny? W zasadzie jest to każdy, kto chce sprzedawać kosmetyki lub suplementy diety pod własną marką. Salvena pomoże je stworzyć. Zaletą tej firmy jest to, że nie trzeba mieć żadnego zaplecza technicznego lub wiedzy specjalistycznej w produkcji takich produktów, ponieważ cała praca jest zlecana profesjonalistom. Możesz wybrać tańszą opcję wykorzystania gotowych procedur opracowanych przez pracowników Salveny lub możesz dopłacić, aby otrzymać całkowicie unikalny produkt.

Jakie produkty tworzy dla klientów Salvena? Wyroby, w których produkcji specjalizuje się spółka to przede wszystkim kremy i emulsje medyczne, suplementy diety, kosmetyki do ciała i włosów, płyny do demakijażu i inne produkty do twarzy, produkty do pielęgnacji okolic intymnych oraz produkty kosmetyczne dla dzieci. To tylko kilka przykładów. Warto się skontaktować z firmą i opowiedzieć o swoich pomysłach.

Jak skontaktować się z Salveną? Najlepszym sposobem jest napisanie wiadomości e-mail lub zadzwonienie. Klient zostanie zaproszony do przedstawienia swoich pomysłów, oczekiwań oraz do zadawania pytań. W następnym kroku będzie mógł poznać całościowy zakres i cenę usług oraz podpisać umowę. Potem wystarczy już tylko czekać, aż zlecony produkt kosmetyczny lub medyczny powstanie i trafi na rynek. Pozostaje cieszyć się zyskami z jego sprzedaży.

Wyświetleń: 363
Komentarze