Global
Informacje
Lokalizacja
Dolnośląskie
51-504 Wrocław
ul. Swojczycka 21-41
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 784936353
Strona www: https://global-onlin...


Ocena: 0

To my, Global i działamy na rynku od dekady. Trudnimy się doradzaniem naszym klientom przy wyborze systemów grzewczych na podczerwień. Instalujemy je też w domach i biurach. Plusami naszych produktów są: bezawaryjność, o czym świadczy otrzymany znak jakości TÜV Rheinland oraz komfort. Systemy elektryczne wykorzystujące podczerwień, panele na podczerwień i promienniki cieplne sprzedawane przez Global są polskiej produkcji. To gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności.

Ogrzewanie na podczerwień jest sposobem, który łączy efektywność z ceną niższą niż za tradycyjne systemy grzewcze. Chodzi o cenę eksploatacji, ponieważ nie wystarczy kupić urządzenie, trzeba jeszcze go używać. Działa ono w taki sposób, że zamienia prąd w ciepło i tym samym gwarantuje zachowanie komfortowej temperatury w chłodniejsze dni. Do najważniejszych zalet ogrzewania elektrycznego należą: niskie koszty eksploatacji, niewpływanie negatywnie na środowisko, estetyczność oraz pozytywny wpływ na samopoczucie, stąd też staje się ono coraz częstszym wyborem klientów polskich oraz światowych.

W systemach cieplnych wykorzystujących podczerwień najczęściej występują panele grzewcze. Mechanizm ich działania jest prosty — emitowane przez nie ciepło ogrzewa wszystko, co znajduje się w pokoju: oprócz ścian, również meble, przedmioty i osoby wewnątrz, stąd biorą się tak duża efektywność i niskie koszty za ogrzewanie Do innych plusów zastosowania technologii infraczerwieni warto dopisać to, że są z reguły nie do zdarcia, nie potrzebują konserwacji lub stałych przeglądów.

Jeżeli zależy Państwu na osiągnięciu zadowalającego stopnia ogrzania pomieszczeń przy niewielkich kosztach, warto zapoznać się z ofertą firmy Global. Kompleksowe usługi, i bardzo duże doświadczenie na rynku i najlepszej jakości urządzenia — to wszystko, czego potrzebują Państwo przy doborze systemu cieplnego do swojego domu.

Wyświetleń: 425
Komentarze