Kontraktim
Informacje
NIP: 681-208-53-20
Lokalizacja
Małopolskie
32-400 Myślenice
Drogowców 3
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 533 088 999
Strona www: https://kontraktim.c...


Ocena: 0

Firmę Kontraktim (https://kontraktim.com/o-nas/) tworzą ludzie z wykształceniem w zakresie inżynierii budownictwa. Mają oni już na swoim koncie wiele zrealizowanych udanych inwestycji, dlatego można nazwać ich praktykami ze sporym doświadczeniem. Oferują swoim klientom kompleksową budowę hal magazynowych i przemysłowych i pełnią rolę generalnych wykonawców w tym zakresie.

Kontraktim to firma, która zajmuje się nie tylko budową, ale również projektowaniem hal stalowych. Potrafi dobrać odpowiednie wymiary, zaplanować wnętrze i sprawić, że obiekt będzie funkcjonalny. Zarządzanie projektem to coś, z czym firma radzi sobie bardzo dobrze. Wyręcza w tym zakresie klienta i sprawia, że nie musi martwić się on nadmiarem obowiązków związanych z pilnowaniem przebiegu działań i nadzorowaniem budowy obiektu.

Firma wyznacza osobę odpowiedzialną za kontaktowanie się z inwestorem. Dzięki temu uzyskuje on regularnie informacje o aktualnym stanie budowy i przebiegu prac. To daje dużo spokoju i daje poczucie kontrolowania postępów inwestycji.

Kontraktim wykonuje plan hali magazynowej czy produkcyjnej zgodnie z ustaleniami, które wynikły z rozmowy z klientem. Firma wykorzystuje wiedzę i doświadczenie swoich pracowników jednakowo jeśli chodzi o kwestie typowo inżynierskie, ale także umiejętności miękkie. Koordynowanie prac różnych firm (np. wykonujących równanie terenu czy roboty ziemne) wymaga odpowiedniego podejścia umiejętności organizacji. Często niezbędna jest również odporność na stres i inne zdolności — pracownicy Kontraktim nie zapominają o samorozwoju i stale doskonalą się w tym, co robią.

Z usług firmy Kontraktim powinni skorzystać przedsiębiorcy, którym zależy na kompleksowej budowie hal, optymalizacji kosztów wznoszenia obiektów przemysłowych i pracach wykonanych w terminie. Firma podpisuje z klientami umowy zabezpieczające obie strony, dzięki temu inwestor może spać spokojnie i być pewnym, że firma wywiąże się z ustaleń na czas. Z firmą Kontraktim warto nawiązać współpracę.

Wyświetleń: 517
Komentarze