Gabinet Stomatologiczny STANMED
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-348 Kraków
ul. Chmieleniec 19/U1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 656 34 33
Telefon komórkowy: 79 656 34 33
Strona www: https://gamadent.pl/...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Gamadent to gabinet stomatologiczny założony, by dbać o zdrowie swych Pacjentów. Ma swoje gabinety w Myślenicach i Krakowie. Dbanie o właściwy stan zębów ma wielkie znaczenie dla zdrowia i samopoczucia. Próchnica to nie jedynie objawy jamy ustnej, ale także zagrożenie całego organizmu. Gamadent wykonuje wizyty stomatologiczne z Narodowego Funduszu Zdrowia lub własnych środków. Warto wiedzieć, że nie każdy zabieg jest możliwy do wykonania za pieniądze z funduszu.

Prezencja mówi wiele na temat naszej osoby, szczególnie powalający uśmiech. Dlatego w gabinecie Gamadent przykładamy szczególną uwagę na zwiększenie atrakcyjności uśmiechu Klientów. Stomatologia estetyczna to jednocześnie leczenie jak i szereg mniej interwencyjnych zabiegów, których skutkiem ma być olśniewający uśmiech Klientów. Poza zabiegami w granicach stomatologii estetycznej Gamadent proponuje wybielanie zębów i systematyczną, odbywającą się co sześć miesięcy higienizację.

Protetyka stomatologiczna to dziedzina, która pracuje nad poprawą uśmiechu za pomocą uzupełniania braków w uzębieniu. Jest to wobec tego część stomatologii estetycznej. Dokonywane przez nasz zespół rekonstrukcje zębów są zawsze dobierane do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych pacjentów. Stosujemy w zależności od potrzeb korony porcelanowe i ich warianty, jak i licówki. Dokładnie zaplanowane leczenie protetyczne gwarantuje zarówno piękny uśmiech jak i wrażenie odmłodzenia całej twarzy.

Jeśli jakość usług jest dla Państwa ważny zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Umówić się na wizytę można dzwoniąc - dane kontaktowe podane są na stronie internetowej. Nasz gabinet może pochwalić się wieloma przychylnymi opiniami i kolejnymi poleceniami od naszych zadowolonych pacjentów. Jeśli zatem szukają Państwo sprawdzonego stomatologia, który zadba zarówno o holistyczne leczenie jak i zdumiewający efekt końcowy w postaci śnieżnobiałego uśmiechu, zapraszamy do kontaktu!

Wyświetleń: 441
Komentarze