Ośrodek wypoczynkowy Marzenie
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
34-500 Zakopane
ul. Stara Pardałówka 1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 18 20 157 76
Strona www: https://marzenie-zak...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Kompleks wypoczynkowo-rehabilitacyjny Marzenie leży w Zakopanem — zimowej stolicy Polski. Z usług obiektu można jednak korzystać nie tylko w najchłodniejszej porze roku. Także latem jest tutaj co robić, a widok gór zawsze wprawia człowieka w zachwyt. Oferta pensjonatu Marzenie skierowana jest do wszystkich grup wiekowych. To miejsce przyjazne większym grupom przyjaciół, rodzinom, parom. Także seniorzy mogą skorzystać z opcji wczasów zdrowotnych lub turnusu rehabilitacyjnego, gdy mają orzeczenie o niepełnosprawności.

W ośrodku można liczyć na fachową pomoc lekarzy i specjalistów. Rehabilitacja odbywa się na profesjonalnym sprzęcie i taki turnus może mieć duży wpływ na poprawę stanu zdrowia. Marzenie oferuje wiele rodzajów zabiegów — masaże, krioterapię, okłady z borowiny, sucha kąpiel, elektroterapia, magnetostymulacja i inne. Kompleks wypoczynkowo-rehabilitacyjny Marzenie przygotowało kilka pakietów dla swoich gości: rehabilitacja po przebyciu Covid-19, turnus wakacyjny dla dzieci, pakiety premium dla dzieci i dorosłych, wczasy dla amazonek, wypoczynek połączony z oczyszczaniem organizmu, możliwość spędzenia Świąt Wielkanocnych w górach, zabiegi dla urody, relaksu.

Marzenie to ośrodek, gdzie nie można się nudzić. Dla gości organizowane są różne dodatkowe zajęcia, degustacje lokalnych potraw, wycieczki w góry, wieczorki taneczne, istnieje możliwość posłuchania na żywo kapeli góralskiej, pokazy strojów góralskich i tańców ludowych. Dzieci mają możliwość skorzystania z placu zabaw na terenie obiektu, a w czasie niepogody mogą bawić się w specjalnie przygotowanej do tego celu sali.

Ośrodek Marzenie oferuje pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe. Jest więc możliwość samotnego wyjazdu w góry, ale także rodzinnego. Każdy pokój wyposażony jest w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, telewizję i dostęp do Internetu. Warto zapoznać się z dokładną ofertą przedstawioną na stronie internetowej ośrodka.

Wyświetleń: 479
Komentarze