GoRepair
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-864 Kraków
ul. Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 340 99 60
Strona www: https://gorepair.pl/...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Go Repair to firma z Krakowa, która oferuje szeroki serwis telefoniczny oraz naprawę smartfonów, w tym naprawy iPhone'a i Samsunga. Przychodzi do swoich klientów, zapewniając jednorazową naprawę lub stałą obsługę np. w przypadku firm. Wszystkie naprawy objęte są gwarancją, dlatego można czuć się bezpiecznie, oddając telefon w ręce Go Repair.

Serwis oferuje usługę, w ramach której można wysłać kurierem urządzenie do naprawy. Powinno być dobrze zapakowane. Na miejscu specjaliści zdiagnozuję usterkę i określą koszt jej naprawy. Następnie wykonają na telefonie następujące usługi: naprawa ekranu, wymiana baterii, odzyskiwanie danych, naprawa po zalaniu. Firma pracuje ze wszystkimi rodzajami smartfonów dla różnych potrzeb. Zespół Go Repair dba o jakość usług i gwarantuje, że klient będzie zadowolony z jego pracy. Wykonuje naprawy w ramach gwarancji i pogwarancyjne smartfonów Warto wiedzieć, że z firmą można kontaktować się mailowo, dzwoniąc na specjalną infolinię lub wysyłając zapytanie. Pamiętajmy, że diagnoza urządzenia na odległość nie powiedzie się, dlatego najlepiej jest je zabezpieczyć, zapakować odpowiednio i wysłać na adres Go Repair.

Firma posiada na tematycznym blogu firmowym wiele ciekawych tekstów. Dostarczają one wartościowych dla posiadaczy urządzeń rozwiązań. Dotyczą zarówno zwykłego korzystania z urządzeń mobilnych, jak i awarii, jakie najczęściej w nich mają miejsce. Poruszane są zawsze aktualne tematy. A treść związana jest z różnymi typami urządzeń elektronicznych. Czytelnik może dowiedzieć się, w jaki sposób zdezynfekować smartfon z bakterii lub, co zrobić po jego zalaniu.

Masz zepsuty telefon? Wpadł do wody? Życzliwi i kompetentni pracownicy Go Repair pomogą Twojemu smartfonowi wrócić do 100% funkcjonalności. Firma oferuje szybkie, niezawodne i niedrogie usługi. Specjalizuje się również w naprawach gwarancyjnych wszystkich głównych marek smartfonów.

Wyświetleń: 626
Komentarze