Kancelaria Proniewski Przybyłka
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-302 Kraków
ul. Konopnickiej 5/4
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 345 56 94
Telefon komórkowy: 609 521 683
Strona www: https://ppsc.pl/


Ocena: 0

Siedziba kancelarii Proniewski Przybyłka mieści się w Krakowie. Kancelaria istnieje od ośmiu lat i ma na swoim koncie około 2.000 rozstrzygniętych spraw. Specjalizuje się w zakresie prawa gospodarczego, prawa spółek, prawa pracy, własności intelektualnej i przemysłowej, prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego. Pomaga spółkom przez cały okres ich istnienia, począwszy od założenia, poprzez przekształcenie i zmianę formy prawnej, aż do ogłoszenia upadłości i rozwiązania.

Firmy zmieniają się poprzez fuzje, przekształcenia i przejęcia, a stałe wsparcie prawne oferowane przez Kancelarię Proniewski Przybyłka może być bardzo pomocne. Obsługa prawna spółek obejmuje nie tylko bieżącą obsługę korporacyjną, taką jak sporządzanie i analiza umów, sporządzanie protokołów i uchwał, ale również wsparcie przy projektach związanych z podwyższeniem lub obniżeniem kapitału spółki.

Kancelaria Proniewski Przybyłka pomaga również swoim klientom w przekształceniach spółek. Obsługuje spółki kapitałowe, spółki komandytowe (spółki jawne, komandytowe, komandytowo-akcyjne) oraz spółki cywilne. Różne rodzaje przekształceń mogą wymagać wsparcia prawnego w przygotowaniu dokumentów. Prawnicy mogą reprezentować klientów w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz pomagać w procesie uzyskiwania zgody na połączenia przedsiębiorstw.

Kancelaria PPSC pomaga swoim klientom w procedurach związanych z zakładaniem firmy. Rejestracja spółki w rejestrze sądowym to dopiero początek i niedoświadczony przedsiębiorca będzie miał wiele pytań i wątpliwości. Z pomocą prawnika może mieć pewność, że działa zgodnie z obowiązującym prawem i nie naraża się na błędy, które mogą negatywnie wpłynąć na rozwój i reputację firmy. Prawnicy mogą reprezentować swoich klientów w Krajowym Rejestrze Sądowym, dzięki czemu nie muszą się oni martwić o samodzielne rozwiązywanie problemów prawnych firmy.

Wyświetleń: 404
Komentarze