Martdom
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-090 Słomniki
ul. 29 Listopada 22
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 307 19 25
Telefon komórkowy: 660 905 085
Strona www: https://martdom.pl/


Ocena: 0

Martodom to firma, która wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którym zależy na szybkim i sprawnym remoncie lub metamorfozie wnętrza. Ten punkt sprzedaży i montażu okien, drzwi i paneli podłogowych jest niezwykle wygodny i oszczędza czas. Doświadczeni pracownicy zapewniają sprawne i bezpieczne układanie paneli podłogowych oraz montaż okuć okiennych i drzwiowych. Niemal każde pomieszczenie w domu można wyremontować korzystając z usług Martdom. Remonty nie muszą być problematyczne i angażujące czas i siły wszystkich domowników. Warto zaufać firmie, która nie tylko pomoże dobrać drzwi, ale także je zamontuje.

Martodom przywiązuje dużą wagę do jasnych zasad działania, a przed wykonaniem usługi przeprowadza ocenę kosztów usługi. Dzięki temu klient wie dokładnie, ile zapłaci za całość materiałów i instalacji. Bez względu na to, czy są to drzwi, czy panele podłogowe, ważne jest dla firmy Martdom, aby jej klienci nie doświadczyli żadnych przykrych niespodzianek w postaci dodatkowych opłat. Wyceny usług są szczegółowe i bezpłatne. Dzięki temu łatwiej będzie klientowi dowiedzieć się, na co dokładnie się decyduje i zarządzać budżetem remontowym.

Więcej informacji na temat oferty Martdom można znaleźć na stronie internetowej firmy. Należy zaznaczyć, że firma zajmuje się sprzedażą i montażem drzwi, klamek, okien, parapetów, rolet zewnętrznych, bram garażowych i podłóg. Doskonałe doświadczenie i staranność owocują estetycznymi i profesjonalnymi efektami. Pracownicy chętnie odpowiadają na pytania klientów, stale podnoszą swoje kwalifikacje i dbają o własny rozwój. Dzięki sumiennej pracy osób tworzących firmę Martodom korzysta z rozgłosu w postaci rekomendacji od znajomych i rodziny klientów.

Martdom oferuje wyłącznie produkty wysokiej jakości: okna, drzwi, podłogi i rolety zewnętrzne znanych producentów takich jak Adams, Porta, DRE, Kronopol i Ports. Firmy te znane są ze swojej reputacji i wysokiej jakości asortymentu. Choć Martodom działa w Krakowie, jest gotowy nawiązać współpracę również z klientami z sąsiednich regionów.

Wyświetleń: 461
Komentarze