Bergstudio
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
Kraków
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 790 354 700
E-mail: maciej@bergstudio.pl
Profil FB: fb.com/bergstudiopl


Ocena: 0

Bergstudio produkuje filmy reklamowe i wizerunkowe dla swoich klientów w ramach współpracy. Celem jest promowanie firmy, produktu lub usługi w sposób jasny, interesujący i ukierunkowany. Film reklamowy jest to reklama dynamiczna i zapadająca w pamięć na długo po jej obejrzeniu. Animacja może być dodatkiem do klasycznego filmu, może też zdominować cały spot reklamowy. Wszystko zależy od dokładnych ustaleń z klientem: BergStudio rozpoczyna swoją pracę od rozmów z osobami odpowiedzialnymi za promocję firm, z którymi współpracuje. To one znają wszystkie ich cechy i wiedzą, co powinno znaleźć się w reklamie. Bergstudio ubiera te elementy w audiowizualne kreacje i łączy w spocie lub firmie reklamowym.

BergStudio produkuje film od samego pomysłu i scenariusza aż po materiał końcowy. Efekt współpracy może być publikowany w mediach lub wyświetlany we własnym zakresie jako film wizerunkowy. Każdy rodzaj filmu - korporacyjny, reklamowy, itp. - jest oparty na wcześniej opracowanym scenariuszu. Potem przychodzi czas na prawdziwą pracę. Można filmować wnętrze biura lub miejsca pracy, można również ukazać budynek z poziomu gruntu lub z lotu ptaka. Zazwyczaj powstaje kilka krótkich obrazów, które są łączone ze sobą w procesie edycji.

Filmy produkowane przez BergStudio często mają dobrze dobraną ścieżkę dźwiękową. Muzyka, dźwięki pasujące do obrazu i wypowiedzi narratora - te trzy elementy w połączeniu dają świetny efekt. W filmie wizerunkowym dobrze jest, gdy narratorem jest szef firmy lub pracownik. Dzięki temu produkcja będzie bardziej autentyczna i wywoła u odbiorcy emocje, co jest bardzo ważne.

Filmy z imprez to również usługa, którą świadczy BergStudio. Imprezy firmowe, konferencje, festiwale, konkursy, zawody sportowe, pikniki rodzinne, targi itp. mogą zostać nagrane i stać się świetnym materiałem dla mediów społecznościowych i reklamy. Wykorzystanie wideo do promocji firmy jest skuteczne, a efekty widoczne od razu. Jest to świetny sposób na promocję nowych firm i start-upów, ale także na pokazanie pozytywnych stron i zmian w znanej już firmie.

Wyświetleń: 410
Komentarze